• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wycieczki last minute dla każdego

W jaki sposób można udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w Polsce, lecz w innych naturalnie także, iż rocznice ślubów są jakoś celebrowane – chociaż to raczej nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chce spędzić z własną żoną rocznicę tego niezwykłego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić sporo ciekawych alternatyw, lecz jeśli chcielibyśmy sprawić ogromną niespodziankę, świetnym rozwiązaniem jest chociażby wycieczka za granicę. Generalnie jest dużo pięknych miejsc w Europie – Paryż, Porto, Florencja, Dubrownik albo choćby Kopenhaga.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie zapewniają nam wygody, w szczególności mowa o miejscu na nogi, ale jeśli w porę zarezerwujemy bilety, bardzo prawdopodobne, że za cztery bilety zapłacimy około 200-400 zł. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminów oraz destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Przykładowo warszawskie Okęcie jest umiejscowione niedaleko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś za miastem, co oznacza, że transport z i na lotnisko jest tani. Jednakże już w przypadku takiego Paryża mówimy o dużo większych odległościach i kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele atutów, ale być może byłoby warto zapoznać się się dokładniej z ofertami biur podróży jakich sporo funkcjonuje w naszych miastach? Jeżeli bardzo uważnie podejdziemy do poszukiwania okazji wyjazdowych, znaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące duże oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą ofert last minute jest to, iż kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy jakieś przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie polecimy. Choć zapewne dla wielu osób takowa niepewność to niemała frajda. Można być pewnym jednego – o rocznicy swojego ślubu absolutnie nigdy nie powinniśmy zapomnieć!

Categories: Turystyka

Comments are closed.