• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Stomatologia

Dlaczego tak naprawdę chorujemy?
Sporo zależy od genotypu człowieka – a wiadomo, że trudno dbać o własne zdrowie, jeśli po prostu w swoim DNA mamy niejako zapisane problemy sercowe czy ponadprzeciętne ryzyko białaczki. Jednakże oczywiście wiele zależy od tego jak żyjemy. A więc bardzo często ludzie chorują, bo po prostu nieodpowiednio funkcjonują. Świetnie to można zauważyć, gdy spojrzymy na USA. W owym jakże wielkim państwie są stany, w których zamieszkuje ponadprzeciętna liczba „grubasów”, ale odnajdą się również takie miejsca, gdzie kult pięknego wyglądu jest bardzo silny, toteż zamieszkuje je o wiele niższa liczba osób z nadwagą.
– Odpowiednia dieta! Naturalnie nigdy nie należy popadać w paranoję, odmawiać sobie wszelkich żywieniowych przyjemności, lecz jakby nie patrzeć nie powinniśmy za bardzo przesadzać ze zbędnymi kaloriami. Należy zachować umiar w jedzeniu.
– Dużo więcej ruchu! Zatem dużo więcej się ruszajmy, ograniczmy jazdę samochodem, uprawiajmy sporty. Może pływanie, koszykówka albo jogging? Świetna wiadomość dla chcących trochę więcej jeść: kiedy człowiek regularnie uprawia sport, może trochę więcej jeść – bez ryzyka utycia.

1. Wejdź

2. Zobacz teraz

3. Przejrzyj

4. Odwiedź stronę

5. Znajdź tutaj

Categories: Medycyna

Comments are closed.